certifikát:

POZOR!!!
Ak vážne uvažujete nad 3D mihalnicami odporúčame prečítať si naše varovanie vo formáte pdf, lebo aj takéto sa deje a oči máte len jedny!

Predlžovanie mihalníc 

– Perfect Silk Lashes mihalnice

Aplikácia 

Mihalnice Perfect Silk Lashes sa aplikujú priamo na prírodnú mihalnicu zákazníčky. Mihalničky sú vyrobené zo syntetického polyestéru, vďaka čomu sú jemné, flexibilné a sú skoro na nerozpoznanie od prírodných mihalníc. Aplikujú sa špeciálnym na tento účel vyvinutým lepidlom.

Aplikácia mihalníc trvá  približne 2 hodiny. 

Vzhľad mihalníc 

Mihalnice sú dostupné v rôznych dĺžkach a hrúbkach, vďaka čomu dosiahneme požadovaný konečný vzhľad. Tento sa vždy konzultuje dopredu so zákazníčkou, aby výsledný efekt splnil jej predstavy. Môže ísť iba o vyzdvihnutie prirodzeného looku, až po zvodný očarujúci pohľad... 


Ako dlho mihalnice vydržia? 

Naše prírodné mihalnice, tak isto ako aj vlasy, majú tiež svoj vlastný cyklus obmieňania sa. Životný cyklus mihalnice je 6 - 8 týždňov. Každý deň dochádza k strate – obmene niekoľkých málo mihalníc. Z tohto dôvodu je ideálne pre stály efekt dopĺňanie každé 2 - 3 týždne. Toto dopĺňanie je však veľmi individuálne a závisí od konkrétnej klientky.

 

Veľkou výhodou týchto mihalníc je to, že nás v ničom neobmedzujú. Môžeme ísť s nimi do plavárne, sauny, k moru, športovať... 


Teší sa na Vás Zuzana


Orange: 0905-293-694
T-mobile: 0911-293-694Páčia sa Vám naše stránky? Chcete byť informovaný o naších aktivitách medzi prvými?
Staňte sa naším fanúšikom!